Let vzducholodí

Let vzducholodí

Vzneste se do oblak jako hrabě Zeppelin a užijte si plavbu nad Brnem nebo Karlštejnem jedinou vzducholodí v ČR.
 

Jistě jste vy nebo někdo z vašeho okolí letěli balonem. V dnešní době již tento zážitek není neobvyklý. Ale řekněte, kdo zažil vyhlídkový let vzducholodí?

Ano, vzducholodí měřící 41 metrů s průměrem 21 metrů, která oproti balonu může určovat směr vzdušné plavby a také stát ve vzduchu na místě. Třeba v nízké výšce nad historickým centrem Brna nebo obletět hrad Karlštejn. Buďte průkopníky tohoto jedinečného zážitku v České republice.

Komerční let vzducholodí je v Česku unikátní novinkou a nyní máte možnost zažít tento nepopsatelný zážitek z letu i vy. Zkušený pilot vás seznámí s jedinečnou technikou vzducholodi. Moderní vzducholoď má motor, proto není odkázána na rozmary větru, a je naplněna horkým vzduchem. Tato kombinace ji dělá nejbezpečnějším vzdušným plavidlem.

V otevřené kabině se můžete dívat na panaromata kolem sebe nebo pod sebe a můžete i nakouknout pilotovi přes ramena, abyste viděli, jak se vlastně vzducholoď řídí. Vychutnáte si úchvatné výhledy na město i přírodu a dostanete jedinečnou možnost zachytit fotoaparátem neopakovatelné momenty, kdy vzducholoď pluje opravdu nízko nebo stojí ve vzduchu na místě stejně jako helikoptéra.

Nejvhodnější doba pro let 41 metrů dlouhého vzdušného korábu bývá v prvních 2 ranních hodinách po východu slunce nebo v posledních 2 hodinách před západem slunce (v zimě i ve dne). Vyhlídkového letu vzducholodí se mohou zúčastnit maximálně 3 osoby a pilot. Všichni cestující během letu pohodlně sedí a jsou připoutáni bezpečnostními pásy.

Naše vzducholoď spadá svými rozměry do kategorie „Sportovní zeppelin“. Umí letět vzduchem s rychlostí 20 až 30 km/h. Rychlost i vhodná výška záleží především na povětrnostních podmínkách, ale rádi splníme splnitelná přání pasažérů.

Nečekejte, až bude dlouhý pořadník zájemců o tento jedinečný zážitek. Buďte mezi prvními lidmi v Česku, kteří se proletí vzducholodí!

Co vše získáte?

  • x  Rezervační nebo dárkovou letenku (platná 12 měsíců od nákupu pro let nad Vámi vybranou lokalitou s ohledem na pravidla letového provozu) pro let vzducholodí nad historickým centrem Brna, okolo hradu Karlštejn nebo nad Tišnovem
  • x  Celá VIP služba letu vzducholodí trvá 3-4 hodiny
  • x  Doba letu je obvykle 25 - 30 minut (závisí na povětrnostních podmínkách, požadavcích řízení letového provozu a dalších okolnostech)
  • x  Bezpečnostní instruktáž v oblasti vzletu vzducholodi
  • x  Profesionální pilotní služby, pozornost doprovodného týmu
  • x  Šampaňské dle výběru v průběhu VIP letu i po něm
  • x  Občerstvení na vysoké úrovni dle Vašeho výběru
  • x  Možný slavnostní ceremoniál po absolvování letu
  • x  Zdravotní pojištění cestujících ve výši 250 000 eur na osobu

Jak objednat?

Ke každé objednávce přistupujeme individuálně. Proto nás, prosím, kontaktujte na telefonním čísle +420 773 700 600 nebo na e-mailu info@vipbalony.cz, kde se spolu domluvíme na veškerých podrobnostech. Děkujeme.

Cena služby?

Cena se odvíjí od vašich individuálních požadavků jak na samotný let tak na catering.

Modelový příklad: "Privátní let vzducholodí pro 3 osoby" včetně standardního cateringu vychází na 35 000 Kč.

 

Zážitkový let balonem | Let vzducholodí | Business let | Skupinový let balonem | Let Economy